• Klub Szkół UNICEF

Klub Szkół UNICEF to inicjatywa edukacyjna, która zrzesza placówki zainteresowane propagowaniem wśród swoich podopiecznych idei niesienia pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie.

Szkoły należące do Klubu nie tylko uczestniczą w akcjach edukacyjnych przygotowywanych przez UNICEF, ale przede wszystkim działają aktywnie na polu promocji i realizacji praw dziecka.

Informacje o naszych projektach można znaleźć na stronie: UNICEF Polska – Klub Szkół, a następnie wyszukać nas w zakładce: SZKOŁY W KLUBIE. J

Lista projektów, które do tej pory zrealizowaliśmy:

• Wszystkie Kolory Świata
        • Baw się i bądź bezpieczny! - II edycja
        • DZIEŃ ZMIAN
        • Gwiazdka dla Afryki
        • Szkoła z Prawami Dziecka – III edycja
        • Wszystkie Kolory Świata –III edycja
        • MALI uczniowie idą do szkoły
        • Po pierwsze dziecko
        • Spraw, aby dzieci z Syrii przetrwały zimę!
        • zaWODY dla AFRYKI
        • Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF
        • Prawa dziecka a problemy współczesnego świata

Działalność UNICEF wspierają AMBASADORZY:

Ambasadorami Dobrej Woli UNICEF  są: Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Majka Jeżowska, Magdalena Różczka, Robert Lewandowski, Robert Korzeniowski, Łukasz Nowicki i Agnieszka Radwańska.

Iwona Mielczarek