• W ŚWIĄTECZNYM I KARNAWAŁOWYM NASTROJU - czyli, co działo się w świetlicy w grudniu i styczniu.

• Grudzień, to miesiąc bardzo oczekiwany przez dzieci.

Wszyscy uczęszczający do naszej świetlicy również z niecierpliwością oczekiwali tego magicznego czasu, a szczególnie dwóch dni - 6 grudnia i 24 grudnia.

Ten miesiąc upłynął nam na wykonywaniu wielu ciekawych prac plastycznych i technicznych, które ozdobiły korytarz szkolny. Zrobiliśmy: Mikołaje przestrzenne i płaskie, ozdobione choinki z szyszek, papierowe gwiazdy, anioły i łańcuchy, którymi przybraliśmy świetlicowe choinki. Dużo śpiewaliśmy i bawiliśmy się przy muzyce. Poznaliśmy mniej znane kolędy i pastorałki.

Przystąpiliśmy również do gminnego konkursu - Szopka bożonarodzeniowa. Wykonaliśmy dwie szopki, z których jedna została uhonorowana przez jury w Leśniowie Wielkim. Jula, Natalka i Oskar pracujący pod kierunkiem pani Ani T. zdobyli zaszczytne III miejsce w gminie.  GRATULUJEMY!

• W ŚWIĄTECZNYMI KARNAWAŁOWYM NASTROJU - czyli, co działo się w świetlicy w grudniu i w styczniu (cd.).

• W styczniu dzieci wspominały minione święta, ale przede wszystkim szykowały się do balu karnawałowego.

W świetlicy wykonały ładne maseczki karnawałowe, poznały tradycje związane z karnawałem na świecie. Uczestniczyły w balu przebierańców, na który przybyły w pięknych strojach.
          Intensywnie pracowały uczestnicząc w różnych zajęciach: edukacyjnych (odrabiały zadania domowe, ćwiczyły czytanie, liczenie, itp.), plastyczno-technicznych, muzycznych i sportowych.

Dużo czasu spędziły na planowaniu i rozmowach o bezpiecznych feriach. Wspólnymi siłami stworzyły gazetkę "Bezpieczne ferie".

Życzymy udanego wypoczynku -

zespół wychowawców świetlicy.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ W GALERII.